Honor 9X Pro ekran görüntüsü nasıl alınır – Her Şeyden Biraz

Honor 9X Pro ekran görüntüsü nasıl alınır

Honor marka telefonlar son zamanlarda ülkemizde git gide yaygınlaşmaya başladı.

Bu kadar yaygınlaşmasına rağmen hala Honor 9X Pro ekran görüntüsü nasıl alınır gibi sorularının cevabını veren bilgiler bulunmamaktadır. Lakin bu makalemizde Honor 9X Pro ekran görüntüsü almayı öğreteceğiz ve 2 farklı tuş kombinasyonu ile artık rahatça ekran resimleri alabileceksiniz.

Aldığınız ekran görüntülerini diğer arkadaşlarınızla ya da sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilecek ve hatta üzerinde çeşitli shop, değiştirme, kırpma ve birçok özelleştirme yapabileceksiniz. Honor 9X Pro ekran görüntüsü almak için aşağıda ki adımı uygulamanız yeterlidir.

  1. Ekran resmi yakalamak istediğiniz sayfayı / kısmı açın.
  2. İlgili sayfada güç tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basınız. Bastıktan sonra 1 saniye kadar bekleyiniz.
  3. Ekran resmi alındığına dair bildirim göreceksiniz. Aynı zamanda telefonunuz sesli moddaysa ekran resmi alma sesi duyacaksınız.

Yukarıda ki adımları uyguladığınız taktirde Honor 9X Pro ekran resmi alabilirsiniz.

Eğer yukarıda ki adımları uygulamanıza rağmen ekran görüntüsü alamıyorsanız telefonunuzun modelinin 9x pro olduğundan emin olunuz. Eminseniz telefonunuzu teknik servise ya da garantiye göndererek sorunları iletebilirsiniz.

Honor 9X Pro ekran resmi çekmek için Google asistan gibi özellikleri de deneyebilirsiniz. Google asistan sayesinde birçok işlemini telefonunuzda yapabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir