Samsung Galaxy Note 10 ekran görüntüsü nasıl alınır – Her Şeyden Biraz

Samsung Galaxy Note 10 ekran görüntüsü nasıl alınır

Samsung marka telefonlarda ekran görüntüsü almak genel olarak aynıdır. Lakin bazı modellerde farklı kombinasyonları deneyerek ekran görüntüsü almanız gerekir. Bu makalemizde Samsung Galaxy Note 10 ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabını vereceğiz.

3 farklı yöntem ile kolayca Samsung Galaxy Note 10 ekran resmi alma işlemini yapabileceksiniz. Aşağıda ki yöntemleri denemenize rağmen hala ekran görüntüsü alamıyorsanız telefonunuz orijinal değildir diyebiliriz.

Bu gibi durumlarda garantiye ya da teknik servise götürerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 10 ekran görüntüsü almak için aşağıda ki adımları uygulayınız.

  1. Telefonunuzun kenarında bulunan güç tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak kısa bir süre bekleyiniz. Telefonunuz otomatik olarak ekran görüntüsü alacak ve ses çıkaracaktır. Daha sonra bildirim panelinden bu ekran görüntüsü üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.
  2. Telefonunuzda elinizin kenarı ile ekranı kaydırarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Aktif etmek için Ayarlar → Gelişmiş özellikler → Hareketler ve işaretler üzerine tıklayınız ve seçeneği aktif ediniz. Sonrasında elinizin kenarı ile kaydırarak Samsung Galaxy Note 10 ekran görüntüsü
  3. Note 10 modellerinde S-Pen bulunmaktadır. Bu kalem sayesinde ekran görüntüsü alabilirsiniz. S-Pen’i yuvasından çıkarın ve Ekran notu üzerine tıklayınız.

Yukarıda 3 farklı yolla Samsung Galaxy Note 10 ekran görüntüsü çekme işlemini anlattık. Aklınıza takılanları iletişim sayfasından sorabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir