Samsung Galaxy A10s ekran görüntüsü nasıl alınır – Her Şeyden Biraz

Samsung Galaxy A10s ekran görüntüsü nasıl alınır

Samsung Galaxy A serisi telefonlarda ekranınızın görüntüsünü alarak galerinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra bu görüntü üzerinde çeşitli oynamalar yaparak değiştirebilirsiniz.

Aldığınız ekran görüntülerini diğer arkadaşlarınızla hızlı şekilde paylaşabilirsiniz. Samsung Galaxy A10s ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabını bu makalemizde anlatacağız. Samsung Galaxy A10s ekran görüntüsünü çekme işlemi gayet basittir.

Her Samsung marka telefonda hemen hemen aynı kombinasyonlarla ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bazı modellerde ekran görüntüsü çekmek için farklı tuş kombinasyonlarınızı denemeniz gerekebilir.

Samsung Galaxy A10s ekran görüntüsü alma işlemi için aşağıda ki 2 adımı uygulayabilirsiniz.

  • Telefonunuzun ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basın ve biraz bekleyin otomatik olarak ekran görüntüsü alınacaktır. Ekran görüntüsü alındıktan sonra telefonunuzda ses çıkacaktır. Ekran görüntüsü alındıktan sonra bildirim çubuğunuzda aldığınız ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

  • Bu adımda palm swipe özelliği ile Samsung Galaxy A10s ekran görüntüsü alma işlemini anlatacağız. Palm swipe ile ekran görüntüsü almak için telefonunuzda ki Ayarlar menüsüne girin ve Gelişmiş Özellikler sekmesine girin. Yakalamak için palmı etkinleştir seçeneğini aktif hale getirin. Daha sonra ekran görüntüsü almak istediğiniz yere giderek elinizi dikey bir şekilde sağdan sola veya soldan sağa kaydırın. Otomatik olarak ekran görüntüsü alınacaktır.

Bu makalemizde Samsung Galaxy A10s ekran resmi alma işlemini anlattık. Ekran görüntüsü alma hakkında başka sorularınız varsa yorum olarak bırakabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir