LG K30 ekran görüntüsü nasıl alınır – Her Şeyden Biraz

LG K30 ekran görüntüsü nasıl alınır

LG marka telefonların her modelinde ekran görüntüsü alma işlemi için farklı kombinasyonları kullanmak gereklidir diyebiliriz. Home tuşu olan telefonlar ile home tuşu olmayan telefonlar arasında ki ekran görüntüsü alma kombinasyonları tamamen farklıdır.

Bu yazımızda LG K30 ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabını vereceğiz. Aşağıda ki adımları takip ederek sizde telefonunuzda ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ÇEKME LG K30

Ekran görüntüsünü aldıktan hemen sonra görüntüyü özelleştirebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Ekran görüntüleri telefonunuzun galerisinde bulunan Screenshot klasörü içerisinde depolanır.

Gereksiz depolama alanı işgal etmemek için ara ara ekran görüntülerini temizlemeyi unutmayın. LG K30 ekran görüntüsü alma işlemi için aşağıda ki adımı takip ediniz.

  1. Ekran görüntüsü almak istediğiniz kısmı açın.
  2. Ses kısma ve güç düğmesine aynı anda basınız.
  3. Tuşlara bastıktan sonra kısa süre içerisinde ekran görüntüsü alınır ve bildirim çubuğunuzda gözükür. Düzenlemek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

LG K30 ekran görüntüsü nasıl çekilir sorusunun cevabını yukarıda ki adımlarla vermiş olduk. Eğer telefonunuzda yukarı da ki işlemleri yapmanıza rağmen ekran görüntüsü alamıyorsanız garantiye veya teknik servise göstermenizi tavsiye ederiz.

LG K30 ekran resmi alma işlemi tüm Home tuşu olmayan akıllı LG cihazlarında aynıdır. Diğer home tuşu olan cihazlarda ise her modelde farklılık göstermektedir.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir