Honor 20 Pro ekran görüntüsü nasıl alınır – Her Şeyden Biraz

Honor 20 Pro ekran görüntüsü nasıl alınır

Honor marka telefonlarda genel olarak ekran resmi almak için aynı kombinasyonları kullanmanız gerekmektedir.

Bu makalemizde Honor 20 Pro ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabını vereceğiz. Makale içerisinde 3 farklı teknikle ekran görüntüsü almayı anlatacağız.

Aşağıda ki adımları takip etmenize rağmen hala ekran görüntüsü alamıyorsanız telefonunuzu teknik servise göstermenizi önermekteyiz. Honor 20 Pro ekran resmi almak için üç yöntem vardır bunlardan ilki tuş kombinasyonlarını kullanarak diğeri ise bildirim panelinden otomatik olarak ekran resmi almaktır.

HONOR 20 PRO EKRAN ALINDISI

Honor 20 Pro ekran görüntüsü çekmek için aşağıda ki adımları izleyiniz.

  1. Diğer tüm Honor marka telefonlarda olduğun gibi Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basınız. Bastıktan sonra deklanşör sesini duyana kadar bekleyin. Sesi duyduktan sonra ekran resmi alınmış olacaktır. Bildirim panelinden bu resme erişebilirsiniz.
  2. Bildirim panelinizi aşağıya çekin ve ScreenShot sekmesine tıklayınız. Otomatik olarak telefon ekran görüntüsü alacaktır. Bu ekran görüntüsünü düzenlemek için Galeriyi kullanabilirsiniz.
  3. Parmaklarınızla Honor 20 Pro ekran görüntüsü almak için telefonunuzda ekran resmi almak istediğiniz sayfayı açın ve 3 parmağınızı telefonunun üstünden aşağıya doğru çekiniz.
  4. Otomatik olarak ekran görüntüsü alınacaktır. Bu işlemi yapmanıza rağmen hala ekran resmi alamıyorsanız Ayarlar > Akıllı Yardım > Haraketle Kontrol > Üç Parmakla Ekran Görüntüsü seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir