Xiaomi Mi A3 ekran görüntüsü nasıl alınır – Her Şeyden Biraz

Xiaomi Mi A3 ekran görüntüsü nasıl alınır

Xiaomi, Türkiye pazarına girdikten sonra ciddi derece satışları etkiledi. Türkiye’de artık Xiaomi marka telefon kullanan insan sayısı oldukça fazla. Pazara yeni girmesi sebebiyle telefonları hakkında bolca bilgi bulunmuyor.

İnternet üzerinde Xiaomi Mi A3 ekran görüntüsü nasıl alınır gibi soruların cevabını alacağınız pek bir web sitesi yok lakin tüm Xiaomi marka telefonlarda aynı kombinasyonları kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Xiaomi Mi A3 ekran görüntüsü almak için aşağıda ki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Eğer telefonunuz orijinal bir Xiaomi ise rahatlıkla ekran görüntüsü alabilir ve bu ekran görüntüsünü isteğinize özel özelleştirebilirsiniz. Xiaomi Mi A3 ekran görüntüsü almak için aşağıda ki adımı inceleyiniz.

  • Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basarak birkaç saniye bekleyiniz. Telefon otomatik olarak ekran görüntüsünü alacaktır. Ekran görüntüsü alınırken deklanşör sesi duyacaksınız. Bu ses ekran görüntüsünün alındığına dair çıkmaktadır.

Çeşitli Xiaomi marka telefonlarda ekran görüntüsü alınırken çıkan sesleri ve efektleri düzenleyebilirsiniz.

Telefonunuzda böyle bir özellik olup olmadığını merak ediyorsanız Ayarlara girin ve Ses menüsünü inceleyin. Sesler kısmının içerisinde bulunmaktadır.

Aynı zamanda Xiaomi marka telefonların her modelinde aynı kombinasyonlarla ekran resmi alınmaktadır. Xiaomi Mi A3 ekran resmi almak yerine Xiaomi ekran resmi nasıl alınır desek daha doğru doğru olur.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir