Oppo reno ekran görüntüsü alma – Her Şeyden Biraz

Oppo reno ekran görüntüsü alma

Oppo, Türkiye pazarına girdikten sonra ilk başlarda açılsa da zamanla ülkemizde pek tutmadı. Lakin hala Oppo kullanan insan sayısı oldukça fazladır.

Telefon tutmadığı için internette yararlı bilgileri bulmakta bir hayli zordur. Oppo Reno marka telefonların tüm modellerinde ekran görüntüsünü almak için aynı yöntemleri uygulamanız yeterlidir. Oppo reno ekran görüntüsü almak için iki farklı seçenek vardır bunlardan ilki tuş kombinasyonları ikincisi ise parmakla ekran görüntüsü almaktır.

Aşağıda iki ekran görüntüsü alma yöntemini de anlatacağız. Eğer aşağıda ki adımları uygulamanıza rağmen hala ekran görüntüsü alamıyorsanız telefonunuzda fiziksel bir sorun olduğu anlamına gelmektedir. Oppo reno ekran görüntüsü çekmek için aşağıda ki 2 adımı uygulayınız.

  1. Telefonunuzun kenarında bulunan ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basınız. Bastıktan sonra deklanşör sesi gelene kadar bekleyiniz. Ses geldikten sonra ekran görüntüsü alınmış olacaktır.
  2. Üç parmakla ekran görüntüsü almak için 3 parmağınızı telefonunun üstünden aşağıya doğru kaydırmaktadır. Aşağıya doğru kaydırdıktan sonra yine deklanşör sesi duyacaksınız.
  3. Eğer üç parmağınızı kullanmanıza rağmen hala ekran resmi alamıyorsanız Ayarlar > Akıllı Kolaylık > Jest ve Hareket > 3 parmakla ekran görüntüsü butonunu aktif ediniz.

Oppo reno ekran resmi çekmek için yukarıda ki iki adımı uygulayabilirsiniz.

Çektiğiniz ekran resimleri bildirim panelinizde görünecektir. İstediğiniz gibi resimlerde düzenleme ve özelleştirme yapabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir