ZTE Blade A7 ekran görüntüsü nasıl alınır – Her Şeyden Biraz

ZTE Blade A7 ekran görüntüsü nasıl alınır

ZTE marka telefonlar ülkemizde pek fazla tercih edilmese de kullanan insan sayısı oldukça fazladır.

Eğer sizin de bir ZTE marka telefonunuz var ve ZTE Blade A7 ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabını arıyorsanız aşağıda vereceğimiz yöntem sayesinde ZTE Blade A7 ekran görüntüsü almayı rahatlıkla yapabileceksiniz.

ZTE marka telefonların hemen hemen tüm modellerinde aynı tuş kombinasyonlarını kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.Bu tuş kombinasyonları sadece ZTE değil diğer tüm akıllı telefonlarda da aynı sayılır.

Bir çok telefon üreticisi artık ekran resmi almak için aynı tuş kombinasyonlarını tercih etmektedir. ZTE Blade A7 ekran görüntüsü almak için aşağıda ki maddeyi uygulayınız.

  • ZTE marka telefonunuzun ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basın ve biraz bekleyin. Telefondan deklanşör sesi gelecektir. Bu sesi duyduktan sonra ekran resmi alınmıştır. Ekran resmi alındıktan sonra bildirim panelinizden inceleyebilir ve üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

ZTE Blade A7 ekran resmi çekmek için yapmanız gereken tek şeyi yukarıda anlattık. Eğer tuşlara basmanıza rağmen hala ekran resmi yakalayamıyorsanız telefonunuzu garantiye gönderiniz.

Bazı android sürümü güncel olmayan ZTE telefonlarda ekran resmi alınırken çeşitli hatalar vermektedir. ZTE Blade A7 ekran resmi almak için telefonunuzu en güncel sürüme güncellemeyi unutmayınız.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir