Sponsorlu Bağlantılar

Swarmı silsem arkadaşlık isteği iptal olur mu?

528 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sıklıkla sorulan sorulardan biri swarmda arkadaşlık isteği nasıl iptal edilir? swarmda arkadaşlık isteği bulma gibi farklı sorulara cevap aranmaktadır. Arkadaşlık isteği bulma konusunda en iyi cevabı Facebook vermektedir, gönderdiğiniz arkadaşlık isteğini gelen arkadaş istekleri bölümünden bularak iptal edebilirsiniz, fakat bu swarm veya instagram gelince o kadar kolay olmuyor.

Hele swarm’da yeni gelen güncellemeler ile önceden gönderilen arkadaşlık istekleri bulunabiliyordu, ama güncelleme sonrası bu arkadaşlık istekleri bulunması zor, nedeni arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişiler arama sonuçlarında çıkmaması peki swarmda arkadaşlık isteği nasıl bulunur? Bunun için en pratik yok İphone veya Android telefonlarda app uygulaması olarak FourSquare uygulamasını indirin, bu uygulama önceden swarm yerine kullanıyordu, sonradan swarm olarak devam ettiği için bir biri ile entegreli olarak çalışıyor, swarmda gönderdiğini arkadaş istekleri , foursquare’de takip ettiğiniz kişilere otomatik olarak düştüğü için swarmda gönderilen arkadaş isteklerini buradan bulabilirsiniz, tabi uyanık kullanıcı buradan bu takip ettiği kişilerden kaldırmaz ise.!

Peki arkadaş istekleri swarmı kaldırsanız kalkar mı? Swarm uygulamasını telefondan kaldırsanız maalesef bu istekleri iptal etmez siz sadece telefondan kaldırmış olursunuz, hesabınız silinmediği sürece eski arkadaş istekleri hala beklemede duracaktır, fazla gönderilen arkadaş istekleri limiti aşarsa karşı tarafa arkadaşlık isteği gönderemezsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Swarmı silsem arkadaşlık isteği iptal olur mu? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın