instagram “Yazışma Oluşturulamadı” sorunu – Her Şeyden Biraz

instagram “Yazışma Oluşturulamadı” sorunu

Sizlerden gelen instagram yardım & destek bölümünden bir soru’da “Yazışma Oluşturulamadı” sorunudur. Bu sorun hiç bir kimseye dm direct message atamama sorunu olarak yaşanmaktadır. Bu sorun genel olarak üçüncü parti yazılımlar kullanmayla fazla takip etme veya takipten çıkartma, beğeni kasması veya unfow programları kullanılması sonucunda yaşanmaktadır.

Eğer hesabınızda fazla takip kasması veya beğeni kasması yapıyorsanız bir takım sorunlar çıkmaktadır. Bu sorunlar takip edememe siz takip et butonu bastığınızda geri atması veya takipçi satın aldıysanız bunların düşmesi veya en başta belirgin olarak mesaj gönderememe, dm atamama sorunudur.

Yazışma Oluşturulamadı Sorunu Nasıl Çözülür?

bir kullanıcı hesabına mesaj atamıyorsanız ve sorun oluşuyor ve ekranda “yazışma oluşturulamadı” uyarı mesajı alıyorsanız bunun çözümü nedir? bu sorun nasıl çözülür? bununla ilgili olarak kesin olmamak kaidesi ile çözüm adımlarını vermeye çalışacağız.

Yazışma oluşturulamadı

Üzgünüz, ancak bir sorun oluştu.Lütfen tekrar dene.

yukarıda ikaz mesajı alınıyorsa ilk önce instagram uygulamanızda üçüncü parti yazılımları kaldıracaksınız. bunun için sizlere daha önceden hazırladığım konulardan biri olan instagram uygulaması nasıl kaldırılır? konu başlığını inceleyebilirsiniz. Burada web sitesi olan “instagram.com” adresi üzerinden giriş yaparak uygulamaları kaldırın.

Uygulamaları kaldırdıktan sonra beğeni ve takip limitlerini uymanız gerekecektir. Bu instagram limitleri konusunu ayrıca inceleyin. limitleri uygulamanız gerekecektir. Hesabınızı normal bir şekilde uygun bir şekilde organik olarak kullanın böylece “Yazışma oluşturulamadı” sorunu hatası çözülecektir.

Sorun devam ediyorsa kullandığınız telefon veya tablet cihazdan farklı bir cihaz ile deneme yapınız, cihaz değiştirerek deneyiniz eğer farklı cihazda sorun yaşanmıyorsa kendi kullandığınız cihazın bir yedeğini alarak sıfırlama yapın ve tekrar kullanmayı deneyin.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir