Passolig Kart E-Bilet Süresi Nasıl Uzatılır? – Her Şeyden Biraz

Passolig Kart E-Bilet Süresi Nasıl Uzatılır?

Bilindiği üzere 6222 sayısına sahip sporda şiddet ve de düzensizliğin önüne geçilmesine dair kanun gereğince Süper Lig ve TFF 1. Lig maçlarını izleyebilmek için elektronik kartlar olan Passolig zorunlu hale getirildi. Elektronik kartınızın yıllık e- bilet kullanım tutarını ödeyerek maç bileti satın alabilir ve de stadyumlara giriş yapabilirsiniz.

Passolig Kart Süresi Nasıl Uzatılır?

Passolig kartınızın yıllık e- bilet süresi dolduğunda ise stadyumlara giriş yapamıyorsunuz. Bu dolan kullanım süresini uzatarak tekrar maç bileti alma ve de stadyumlara giriş yapma hakkınızı elde etmiş olursunuz.

Passolig kartının e- bilet kullanım süresini kartınızla ya da kredi kartınızla uzatabilirsiniz. Ya da nakit ödeme yapmak istiyorsanız N Kolay Noktalarından birisinde işleminizi yaparak süreyi uzatabilirsiniz. Mobil ödeme seçeneğini tercih etmek isterseniz de Vodafone, Türkcell ve de Türk Telekom hattına sahip olan telefonlarınızdan bir SMS göndererek e- bilet kullanım süresini uzatma işlemi yapabilirsiniz.

Passolig’in internet sitesine girin ve E- bilet Kullanım Süresini Uzat seçenekli butona tıklayın. Daha sonra TC kimlik numarası ve de cep telefon numaranızı girin. Bilet için kullanım süresini uzatmak istemiş olduğunuz Passolig kartınızı seçiniz.

E- bilet kullanım süresini sahip olduğunuz Passolig kartıyla ya da başka bir banka kartıyla uzatabilirsiniz. Seçmek istediğiniz kartın yanında yer alan Hemen Öde butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra kullanım süreniz 1 yıl boyunca uzatılmış olacaktır.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir