İNSTAGRAMDA PARA KAZANMA – Her Şeyden Biraz

İNSTAGRAMDA PARA KAZANMA

Merhabalar, bu konumuzda instagramda para kazanma konusunda sizlere bilgi ve tecrübelerimizden yola çıkarak bilgi aktarmaya çalışacağız. Günümüzde kolay para kazanma yolunu herkes aramaktadır, zahmetsiz, risksiz para kazanma olur mu? Tabi ki olur fakat bir şeyleri de vermeden alamıyorsunuz!
Instagramda para kazanma için ilk önce yüksek takip edilen bir hesaba sahip olmanız gerekecektir. Sattığımız ürün üzerinde mi? Yoksa instagram reklam üzerinden mi para kazanmaya çalışacaksınız? İlk önce bunu değerlendirmek gerekmektedir.
Eğer bir markanız, satış yapacağınız bir ürün yoksa para kazanma için reklam yayınlama yoluna başvurmanız gerekecektir. Yani bu konumuzda instagramda nasıl para kazanılır? Konusunda ürün satışı yaparak değil de yani ticaret ile uğraşmıyorsanız reklam üzerinden para kazanma yolunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

INSTAGRAMDA NASIL PARA KAZANILIR?

Konu içerisinde değindiğimiz gibi ilk önce instagramda bir hesabınız olması gerekiyor, bu hesap da takipçi sayısının fazlalığı ön planda olması gerekiyor ki reklamını yaptığınız ürün veya markalar oldukça fazla kişiye erişsin. Bunun için takipçi satın alma işine sakın girmeyiniz, çünkü bu hesaplar genelde ölü hesaplar, hiç hareket olmayan hesaplar ya da yabancı kullanıcılı hesaplardır ve size hiç faydası olmayacaktır.


İlk önce kendinize kullanıcıyı cezbedecek paylaşımlar yaparak dikkatini çekecek paylaşımlar yapınız. Bunun için daha önceden yazdığımız instagramda nasıl popüler olunur? Konusunu inceleyiniz. Hesabı geliştirdikten sonra artık instagram para kazanma işi yavaş yavaş kendiliğinden olacaktır.
Profiliniz de sizinle reklam amaçlı irtibata geçilebilecek e-posta veya telefon numarası ekleyebilirsiniz ya da hesabınızı işletme hesabına geçirebilirsiniz. Bunun için daha önceden hazırladığım işletme hesabına nasıl geçilir? Konusunu ayrıca inceleyebilirsiniz.
Ayakkabı, Elbise, Parfüm veya herhangi bir ürün satan markaların hesabını takip ederek onların gönderilerini beğenin yorum yapınız ki bu markalar sizi keşfetsin, yüksek hesaplı takipçi sayınız olduğu için sizinle partner olarak reklam işbirliği yapabilsinler.
Reklamlarınızı hikaye, görsel paylaşım olarak yaparak reklamını yapacağınız ürünün tanıtımını ve ürünün kime ait olduğunu içeren etiketlemeler @admocut gibi kişiler ekleyebilir veya yorum kısmından yazabilir, Yer eklemesi yaparak reklamını yaptığınız kişiye yönlendirme yapabilirsiniz.
Instagramda para kazanma nasıl yapılır? Konumuzda bu kadar yüksek hesabı ne zamana kadar geliştirebilirsiniz? Bu konu önemlidir siz ne kadar aktif olursanız gelişmesi de fazla uzun süre sürmez. Fakat bir bonus ipucu yüksek hesapların satışları bazı forumlarda yapılmaktadır. Buradan ücret karşılında hesaplar alabilir ve siz yeniden geliştirebilirsiniz.

INSTAGRAMDA KULLANICI HESABI SATIN ;

İnstagram hesabı oluşturup bunu geliştirerek bu hesabının satışını yapabilirsiniz. Hesap satışları üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu yöntem oyunlar üzerinde de sürekli yapıldığı için bu yöntem her zaman kullanılabilir.

TELİF HAKKI SİZE AİT OLAN FOTOĞRAF VE VİDEO SATIŞI ;

Instagramda görsellerin size olması şartı ile fotoğraflarınızı, videolarınızı satabilirsiniz, Bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü telif hakkı nedeniyle instagram tarafından engellenebilir, ve hesabınız kapatılabilir.
Bu konumuzda ticaret yapmadan ürün satışı yapmadan instagram üzerinden para kazanma konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık, bunun dışında instagramda herhangi beğeni, takip ve bunun üzerinden para kazanma ile ilgili bir yöntem yoktur.

ademocut

BENZER YAZILAR

4 Comments

  • instagramda yorum yaparak para kazanılır mı?

    • Merhabalar, yorum yaparak para kazanma diye bir şey yoktur.

  • fotoğraf başına para kazanma var mı?

    • Kendinize ait telif hakkı size ait olan fotoğrafları satarak para kazanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir