passolig kartında eski telefon numarası değiştirme? – Her Şeyden Biraz

passolig kartında eski telefon numarası değiştirme?

Türkiye’de maçları izleyecekler için getirilen ve güvenlik ve izleyiciler rahat, hızlı bir şeklide maçları izlemeleri için getirilen passolig kartında üyelik için kayıt esnasında verdiğiniz telefon numarası daha sonradan değiştirmiş olabiliriz.

Güvenlik işlemleri girişlerde kullandığınız eski telefon numarasına gelen sms’lerin değiştirdiğiniz yeni telefon numarasına gelmesini istiyorsunuz bunun için ne yapılmalı? yeni telefon numarası nasıl güncellenmelidir? akıllara bu sorular gelmektedir.

Passolig Telefon Numarası Güncelleme?

passolig kartına kayıt için vermiş olduğunuz eski telefon numarasını yeni telefon numarası ile değiştirmek için yapacağınız işlem 0(850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi arayarak telefon numarasını güncellemeniz gerekecektir.

telefon numara değişikliği için buradan numarayı güncelleyerek bundan sonraki online işlemlerde ve güvenlik sorgulamalarında bu numara ile artık işlem yapabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

2 Comments

  • Dediğiniz şekilde müşteri hizmetlerini aradım ama otomatik sesli yanttan eski numaraya sms gidiyor böyle saçmalık olurmu Bir insan no güncelleyecekse bu kişinin numarası kapanmıştır.

  • Bir de tabi dilekçe ızdırabı var .dilekçe yazıp yolluyorsunuz günler sonra imza uyuşmuyor diye bir cevap ulankaç yıl önce almışım ben nereden hatırlayım nasıl imza çaktım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir