Letgo Üyeliği Nasıl İptal Edilir? – Her Şeyden Biraz

Letgo Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Elinizde bulunan ikinci el ürünleri bulunduğunuz çevre yani il , ilçe yada Türkiye genelinde alıp satabileceğiniz bir e-ticaret platformudur. Letgo Üyeliği oluşturduktan sonra alış verişe başlayacağınız bu site ayrıca mobil uygulamaları ile hızlı bir alış verişte sunmaktadır.

Bu konumuzda kişisel bilgilerinizi vererek açtığınız Letgo Üyeliği nasıl iptal edilir? konusunda bilgi vermeye çalışacağım. Letgo Abonelik İptal etmek için aşağıdaki adımları gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

  • Letgo Bilgilerinizi Kullanarak Giriş yapmanız gerekiyor , Bunun nedeni silmek istediğiniz hesabın size ait olduğunu ispatlamak gerektiği içindir.
  • Sayfanın en altında Sıkça Sorulan Sorular kısmına giriş yapınız.
  • Teknik destek & hata raporu” kısmına geliyoruz.
  • İletişim Formu seçiyoruz.
  • Profili düzenle veya sil” konusu seçiyoruz ve üyeliğin iptali için mail gönderebilirsiniz. Size Müşteri temsilciliği tarafından dönüş yapılacaktır.
  • Detaylı Bilgi için “info@letgo.com” mail atabilirsiniz.

İphone üzerinden Letgo Üyeliğini Sonlandırma ;

Uygulamayı açınız ve Kullanıcı adı ve şifreniz ile girişi yaptığınızdan emin olunuz. Profil > Sağ Üst Köşede Çark Simgesi ( Ayarlar ) simgesine dokun > Yardım > SSS ( Sıkça Sorulan Sorular ) > Teknik Destek & Hata Raporu > Profilini Düzenle veya Sil konusu üzerinden hesabınızı silmek için talepte bulunabilirsiniz.

Arama Etiket ;

letgo üyeliği iptali , letgo abonelik iptali , letgo aboneliğinden nasıl çıkılır , letgo aboneliği sonlandır , letgo hesabı nasıl silinir , letgo üyeliği nasıl silinir , üyelikten çıkma , aboneliğini kapatma

ademocut

BENZER YAZILAR

1 Comment

  • Ledgo üyeliğimi iptal etmek istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir