Eba Tv kanal frekansı – Her Şeyden Biraz

Eba Tv kanal frekansı

Son zamanların Pandemi olarak adlandırılan ve hızla yayılan virüs nedeniyle Eğitim ve Öğretime ara verilmişti. Alınan önlemler arasında okulların kapatılması nedeniyle öğrencilere uzaktan öğretim olarak televizyon kanallarında verilmeye başlanmasıdır.

Alınan önlemler nedeniyle birkaç kanalında yeni açıldığı ve bu kanalların frekans ayarlarının neler olduğunu yazımızda bulabilirsiniz.

EBATV

Ders programı ile ders saatleri olarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için “http://www.eba.gov.tr/” adresi üzerinden ders saatlerini ve programlarını inceleyebilirsiniz.

EBA TURKSAT UYDU FREKANSLARI

 HD Alış bilgileri: Alış frekansı :12.084 MHz Polarizasyon : Yatay (H) Sembol oranı : 13.750 FEC : 2/3

SD Alış bilgileri: Alış frekansı :11.916 MHz Polarizasyon : Dikey (V) Sembol oranı : 30.000 FEC : ¾

DİĞER DİJİTAL PLATFORMLAR

Turksa Kablo Tv, Türk Telekom Tvibu, Turkcell Tv+, DD-Smart, Digitürk olarak yukarıda tablodan da kanal numaraları ile izleme imkanı sunmaktadır.

Televizyon veya Uydu cihazı kumandası ile kanal aramasını kullandığınız cihazların marka ve modeline göre internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda Eba Tv uydu frekans numaraları nelerdir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak veya uydu alıcı marka ve modeline göre bizimle paylaşarak sizinle paylaşabiliriz.

ARAMALAR;

eba tv uydu frekansı, eba tv uydu frekans, eba tv frekans, eba tv canlı

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir