Fox TV Whatsapp İhbar Numarası Nedir? – Her Şeyden Biraz

Fox TV Whatsapp İhbar Numarası Nedir?

Sadece Fox TV değil, pek çok basın-yayın kuruluşu “Whatsapp Şikayet Hattı” olarak adlandırılan yeni haber iletim sistemini kullanmaya başladı. Fox TV de bu akıma ayak uydurarak Fox TV İhbar Hattı’nı kısa bir süre önce aktif bir şekilde kullanıma sundu. Fox TV ihbar hattı’na gönderdiğiniz video veya içerikler, derlenerek uygun görülen haber programında yayın akışına dahil ediliyor. Bu sayede çorbada sizin de tuzunuz olmuş oluyor.

Fox TV Whatsapp İhbar Numarası Nedir ?

Whatsapp ihbar hatları, klasik bir cep telefonu numarasından oluşuyor ancak bu hatlar sadece whatsapp şikayet hattı olarak kullanılıyor. Ayrıca çoğu kanal, gelen whatsapp ihbarlarına yetişmekte zorlandığı için çoklu whatsapp ihbar numarası kullanıyor. Bu sayede gönderilen ihbarlar daha kısa süre içerisinde kontrol ediliyor.

Peki ya Fox TV whatsapp ihbar numarası nedir ? Fox TV’nin whatsapp ihbar numarası, 0542 370 4545 numaralı hattır. Bu hatta günün herhangi bir zamanında, şahit olduğunuz ve kayıt altına aldığınız haberleri yollayarak haberinizin Fox TV’de canlı olarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Gönderdiğiniz haberler, mesai saatleri içerisinde editörler tarafından inceleniyor ve yeterlilik açısından kontrol ediliyor. Eğer paylaştığınız haber yayın akışına ahlaki, siyasi ve hukuki açıdan uygun bulunursa Fox Ana Haber Bülteni’nde haberiniz yayınlanıyor. Kısacası artık haber yayını yapabilmek için muhabir olmanıza gerek yok. Siz kameranızı alın olayları kayıt altına alın ve Fox TV Whatsapp İhbar Numarası’na yollayın.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir