Vaymobil Üyeliği Nasıl İptal Edilir? – Her Şeyden Biraz

Vaymobil Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Vaymobil , “yeni mobil dünyalara” slogan ile alt yapısında imuhabbet , imuneccim , videospor , sosyalmobil , diyetmobil ile hizmet veren bir servistir. Vaymobil üyeliğinizi faturaların yüksek gelmesi veya başka bir nedenle belli bir zaman sonra üyeliğini iptal etmek istediğiniz de nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında bilgi aktaracağız.

Vaymobil Altıda bulunan mevcut hizmetleri iptal etmek ve abonelikten çıkmak için aşağıdaki hizmet , servislere iptal edebilirsiniz.

imuhabbet-aboneligi-nasil-iptal-edilir

iMuhabbeti Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

iMuhabbeti servisini iptal ederek abonelikten çıkmak için “iptal imuhabbet” yazarak 5698 numara kısa sms atarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

iMuneccim Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

bu servis için operatörler için farklı sms kodları mevcuttur. Turkcell hattı için “iptal kader” yazın ve 5698 numara kısa sms gönderin.

Türk Telekom için “iptal Astra” yazarak 5698 kısa mesaj gönderin. , Vodafone hattı kullananlar için “iptal imunecim” yazın ve 5698 sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Videospor Aboneliği iptali nasıl iptal edilir?

videospor paketini iptal etmek , aboneliği sonlandırmak için “iptal4349 sms göndererek aboneliği kapatabilirsiniz.

SosyalMobil Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

sosyalmobil üyeliğini sonlandırmak için yapılması gereken şey , Turkcell hatlar için “iptal sosyal” yazın ve 1302 numaraya kısa mesaj gönderin. Turk Telekom ve Vodafone operatörleri için “iptal sosyal” yazın ve 1202 hatta mesaj gönderin.

DiyetMobil Aboneliği Nasıl Kapatılır?

Diyetmobil üyeliğini kapatmak ve sonlandırmak için “iptal diyet” yazın ve 4349‘a kısa mesaj göndererek sonlandırabilirsiniz.

Arama Tags & Etiketler ;

vaymobil aboneliği nasıl kapatılır , vaymobil üyeliği nasıl iptal edilir , vaymobil abonelik , vaymobil üyeliği kapatma , vaymobil abonelikten çıkma , diyetmobil üyeliğini kapatma , diyetmobil üyeliğini sonlandırma , diyetmobil abonelik kapatma , sosyalmobil üyeliği iptal etme , sosyalmobil aboneliği , sosyalmobil üyelik , videospor üyelik , videospor abonelik , imüneccim üyeliği , imüneccim aboneliği , imuhabbet üyeliği , imuhabbet aboneliği

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir