Passolig kart yıllık aidat ücreti nasıl uzatılır? – Her Şeyden Biraz

Passolig kart yıllık aidat ücreti nasıl uzatılır?

Türkiye Futbol Federasyonu ( TFF ) , Süper lig maçlarını izlemek için kullandığımız passolig kart aidatı yıllık belli bir ücreti vardır. Bu yıllık aidatı yani e-bilet kullanım süresini nasıl uzatılır? kısaca bununla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Passolig Kart Süresi Nasıl Uzatılır?

Passolig kart yıllık süresini uzatmak için belirlenen ücreti uzatmak için 0 850 724 33 44 telefon numarasını aramak sureti ile , N Kolay işyeri ofislerinden veya evinizden, iş yerinde interneti kullanarak kart süresini uzatabilirsiniz. “https://www.nkolay.com.tr/” şubelerinin olduğu listeye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnternet şubesini kullanarak uzatma işlemi en pratik olarak söylemek gerekir, internet şubesi üzerinden e-bilet süresini uzatmak için “https://internetsubesi.passolig.com.tr/Login/Index” adresi üzerinden giriş yapabiliriz.

Kart Bilgileri, Telefon numarası ve kart şifresini girmek sureti ile Passolig Kart süresini uzatabilirsiniz, kartınızda para olmazsa bile başka bir kredi kartı bilgilerini girmek sureti ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca Passolig Kart süresini TC numarası ve Telefon numaranıza gelecek sms ile giriş yaparak süreyi bir seneye daha uzatabilirsiniz. “https://www.passolig.com.tr/e-bilet-kullanim-suresini-uzat” adresi üzerinden bu işlemi gerçekleştirme adımını yapabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir