fizy üyeliği nasıl iptal edilir? – Her Şeyden Biraz

fizy üyeliği nasıl iptal edilir?

Veri tabanında milyonlarca müzik ve video içeriği barındıran ve “Herkes için Müzik” sloganı ile yola çıkan Fizy müzik platformu ile müzik keyfini çıkaracaksınız. Tabi birde bunun bir maliyeti olacaktır. Fizy üyeliği aylık Pramium üyelik 13,99 TL dir.

Paketlerine göre ücretlendirme yapılan Fizy Üyeliği iptal etmek isterseniz bunun aşağıdaki yollardan birini seçmeniz gerekecektir. Sizde üye olduğunuz platforma göre iptal etme, abonelikten çıkma işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilere “http://www.turkcell.com.tr/servisler/fizy#sss” adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

FİZY ÜYELİK İPTALİ 

Fizy aldığınız pakete göre üyeliğini iptal edebilirsiniz, eğer hangi paketi kullandığınızı bilmiyorsanız bunun için Fizy Mobil Uygulama > Hesabım > Paketler adımından fizy aboneliğinizi kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Faturama Yansıt ile abone olmuşsanız aşağıdaki listen paketi seçip 2200 sms gönderebilirsiniz.

 fizy abone iptal etme işlemini aldığınız paketi faturaya yansıtma ile yapıyorsanız yukarıda işlemlerden gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

fizy abone iptal etme, fizy üyelik iptali, fizy üyeliği nasıl iptal edilir, fizy abonelikten çıkma, fizy hizmetini kapatma, fizy hesap silme, fizy üyelik kapatma,

ademocut

BENZER YAZILAR

1 Comment

  • Deniyorum ama 8 numaralı müşteri numarası diyor o ne oluyor ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir