Tüketici Hakem Heyeti Başvuru Sonucu – Her Şeyden Biraz

Tüketici Hakem Heyeti Başvuru Sonucu

Günlük hayatımızda sürekli alış veriş sırasında sorunlarla karşılaşmaktayız. Bu konu ile alakalı olarak tüm şikayetlerimizi yapabileceğimiz Tüketici Hakem Heyeti bulunmaktadır. Bu heyet sayesinde hakkınızı arayabilirsiniz. Haklı olduğunuz bir alışveriş ile alakalı olarak kurum bu heyete şikayet edebilirsiniz. Kurum ile ilgili tüm haksızlıkların mahkemeye taşınması ile heyet sizleri mahkeme de savunacaktır. Tüketici Hakem Heyeti aynı zamanda sizlerin tüm sıkıntı ve sorunlarınızı da karşılamaktadır. Herhangi bir konuda sorunuzu heyete iletebilirsiniz. Tüketicinin her zaman yanında olan bu heyet sizlerin hakkınız için her şeyi yapmaktadır. Tüketici Hakem Heyeti başvuru sonucu ile alakalı olarak ilk önce heyete başvuru yapmanız gerekmektedir.

Tüketici Hakem Heyeti Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Tüketici Hakem Heyeti başvurusu için ilk olarak e-devlete şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Tüketici Hakem Heyeti başvuru sonucu öğrenmeden önce eğer e-devlet şifreniz yok ise en yakın postaneden şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifre ile giriş yaptıktan sonra tüketici şikayeti uygulamasına gitmeniz gerekmektedir. Bir tık ile bu uygulamaya ulaşabilirsiniz. Uygulamaya girince zaten kişisel tüm bilgileriniz kayıtlı olduğundan herhangi bir bilgi girmenize gerek yoktur. Siz sadece gerekli şikayetiniz ile alakalı olarak her şeyi her detayı bu alana yazmanızdır. Daha sonra bu şikayetini doğrultusunda heyet gerekli araştırmaları yapacaktır ve sizlere Tüketici Hakem Heyeti Başvuru Sonucu hakkında en kısa zamanda mahkeme ile ilgili bilgilendirmede bulunacaktır.

ademocut

BENZER YAZILAR

1 Comment

  • Jixxx yanlslika uye kaydim olmus iptal etmek istiyorum ama onlar para vermeden iptal edemiyoz bi kere para odedim yine iptal etmedlr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir