Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

685 views
Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat özellikle yeni nesil gençler arasında oldukça popüler olan bir uygulamadır. Gönderilen mesajların görüldükten sonra silinmesi pek çok değişik mesajlaşma tiplerine sahne olmuştur. Yeni getirilen özellikleri ile birlikte kullanımı hızla yaygınlaşmıştır. Fotoğraflarınızın üzerine komik görünümlü unsurların yerleştirilebilmesiyle insanların birbirleriyle eğlenmesine olanak tanımıştır. Canlı görüntülü sohbet imkanlarıyla da oldukça popüler olabilecek hale gelmiştir. Sosyal ağlardaki Facebook ve Twitter üstünlüğüne adeta bir alternatif olmuştur. Pek çok ünlü ve resmi kurum bu platforma katılmıştır. Böylece kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Snapchat’in esas özelliği hikaye oluşturma özelliğidir. Kullanıcılarının en çok sevdiği özelliği budur.

Snapchat mobil bir uygulamadır. Kullanabilmek için telefonunuza mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Ancak Snapchat hesabı silmek istiyorsanız, bunu bilgisayarınız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Size bu yazımızda Snapchat hesabı nasıl silinir sorusunu cevaplamaya çalışacağız.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

  • Snapchat hesabınızı silmek ya da kapatmak işin şu linke tıklayın https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account
  • Açılan sayfada kullanıcı adı ve parolanızla giriş yapın ardından Login deyin.
  • Diğer aşamadan hesabınızı silmek için sizden onay isteyecektir.
  • Onay için, kullanıcı adınızı ve parolanızı tekrar girip “Delete ACCOUNT” butonuna tekrar tıklayın.
  • Böylelikle Snapchat hesabınızı silmiş oluyorsunuz.

SnapChat’te aynı telefon numaranızla yeni bir hesap açabilmeniz için belirli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Site yönetimi bunun güvenlik nedeniyle alınmış bir önlem olduğunu söylemektedir. Bu süre sonunda yeni bir hesap açmanız mümkün olabilmektedir.

Arama Tags & Etiket;

SnapChat hesabı , SnapChat aboneliği , SnapChat üyeliği , nasıl silinir , nasıl kapatılır , iphone, android , SnapChat silme , SnapChat hesap silme , SnapChat hesabı kesin silme , SnapChat üyeliği nasıl silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın