Sponsorlu Bağlantılar

Skype Hesabı Nasıl Silinir?

2.478 views
Sponsorlu Bağlantılar

Skype günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma sisteminden bir tanesidir. Microsoft, MSN Messenger’ın bitmesinin ardından tüm yatırımını Skype üzerine yapmış, kullanımını oldukça yaygınlaştırmıştır. Skype’ın en büyük özelliği, sesli ve görüntülü arama opsiyonlarının bulunmasıdır. Bu özellikler oldukça sağlıklı şekilde çalışmaktadır. Özellikle farklı ülkelerde sevdikleri bulunan insanlar görüşmelerini Skype ile yapmayı tercih etmektedirler.

Skype hizmeti üzerinden kontör satın alabilir, tıpkı telefon aramasına benzer bir arama gerçekleştirebilir, oldukça yüksek ses kalitesi ile konuşma yapabilirsiniz. Size bu yazımızda Skype hesabı nasıl silinir sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Skype hesabı, Microsoft hesabınızla bağlantılı şekilde yer almaktadır. Üzgünüz ki, eğer Skype hizmetinizi sonlandırmak istiyorsanız, Microsoft hesabınızı da sonlandırmanız gerekmektedir. Sonlandırma işleminden sonra 60 gün içerisinde karar değiştirme hakkına sahipsiniz. Eğer 60 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparsanız, hesabınızın kapatma talebi iptal edilecektir. Eğer 60 gün içerisinde hiçbir şekilde oturum açmazsanız, hesabınız tamamen silinecektir.

Skype Hesabı Nasıl Silinir?

  • Öncelikli olarak hesap kapatma sayfasına gidip oturum açmanız gerekmektedir. http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=523898 şu linkten ilgili sayfaya gidebilirsiniz.
  • Kapatmak istediğiniz hesapta oturum açtığınızı doğrulayın ve İlerle’ye tıklayın.
  • Bu aşamada, hesabınızı kapatmaktan emin olduğunuza dair bir doğrulama listesine yönlendirileceksiniz.
  • Açılır listeden hesabı kapatmak için Neden seçmelisiniz.
  • Ardından, “hesabı kapatmak için işaretle” ifadesini seçin.

Bu işlemin ardından hesabınız kapatılacaktır. Unutmayın, giriş yaptığınız Microsoft hesabı artık kullanılamaz duruma gelecektir. 60 gün boyunca hesabınıza giriş yapmazsanız hesabınız silinecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın