Periscope Hesabı Üyeliği Nasıl Silinir? – Her Şeyden Biraz

Periscope Hesabı Üyeliği Nasıl Silinir?

Periscope internet üzerinden canlı yayın yapmamıza imkân veren bir uygulamadır. Twitter tarafından satın alınmış şirket artık Twitter hesapları üzerinden hizmet vermektedir. Bu uygulama ile mobil kullanıcılara canlı yayın yapabilirsiniz. Günümüzde internet üzerinden canlı yayın yapmak oldukça popüler bir hale gelmiştir. Twitter’dan sonra, Facebook, Youtube ve Google gibi siteler de Canlı yayın yapma özelliğine geçmiştir. Periscope hesabı silmek, diğer sosyal medya hesaplarını silmek kadar kolay bir eylem değildir. Hesabınızı silmek için, mail atmanız ya da Periscope yönetimiyle site içerisinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Periscope Hesabı Üyeliği Nasıl Silinir?

Periscope hesabı silmek için ilk yöntem help@periscope.tv adresine mail atmaktır. Bu adrese İngilizce mail atmak daha kolay olacaktır. Periscope ile bağlantılı mail adresiniz üzerinden mail atabilirsiniz. Eğer İngilizceniz yoksa basit bir mesaj işinizi görecektir.

“I want to terminate my Periscope Account”

Diğer bir yöntem ise, Periscope uygulamanız üzerinden iletişime geçmektir. Şimdi bu adımları listeleyelim.

  • Sağ üst köşedeki Profil kısmına tıklayın.
  • Profile girdikten sonra aşağı doğru inin ve Yardım Merkezi ifadesine tıklayın.
  • Burada “Contact Us” diye bir buton göreceksiniz, ona tıklayın.
  • İletişim sayfasında esas önemli kısım Subject ve Category kısımlarıdır. Subject kısmına “Account Deletion” yazalım, Category olarak da “Account Deletion” seçelim. Mesaj olarak da “Delete my account Please” yazalım.
  • Bu bildirimi gönderin. Bu bildirimin ardından kısa bir süre içerisinde hesabınız silinecektir.

Arama Tags & Etiket;

Periscope üyeliği iptal etme , Periscope üyeliği nasıl silinir , Periscope hesabı nasıl kapatılır , Periscope hesabı silme , Periscope hesap silme , Periscope aboneliği nasıl silinir , Periscope sil , iphone , android

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir