Sponsorlu Bağlantılar

Passolig e-bilet kullanım süresini sms ile uzatma

413 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Passolig yıllık üyelik süresini uzatma yani e-bilet süresini uzatmayla alakalı olarak gelen kolaylıklardan bahsedeceğiz. 6222 sayılı sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun gereği elektronik kartla giriş yapılması zorunluluğu getirilmiştir.

Yıllık olarak alınan e-bilet süresini uzatarak maçlardan, turnuvalardan yararlanılmaktadır. Bu e-bilet aidatları budan sonra 1 sms ile uzatabileceğiniz gibi Passolig üzerinden kredi kartı, banka kartı üzerinden de ödeme yaparak bu süreyi uzatma şansınız vardır.

TEK SMS İLE BİLET SÜRESİNİ UZATMA

Passolig süresi uzatma konusunda yeni gelen kolaylıkla Turkcell, Türk Telekom, Vodafone hattı üzerinden tek bir sms yani kısa mesaj ile uzatabilirsiniz.

PASSOLİG E-BİLET KULLANIM SÜRESİNİ UZATMA

Yıllık süreyi uzatmak için “www.passolig.com.tr” adresi üzerinden giriş yaparak ödeme kısmına geçiniz.

E-bilet süresi uzatmak için mobil ödeme passolig kısmından giriş yapıyoruz ve size karşınıza ikinci bir pencere açılacaktır.

Mobil ödeme yaparak süreyi uzatmak istediğiniz de 3,25 TL hizmet bedeli bu süreye ile edilerek 2019 yılı için 22,50 TL üzerine ilave olarak 25,75 TL olarak telefon faturasına ilave olacak veya bakiyesi yeterli ise düşecektir.

passolig kart e bilet süresi uzatma işlemi kısa mesaj sms ile ödeme yapma bu şekilde gerçekleşmektedir. 

2019 yılı için geçerli olan ödeme tutarı bu şekildedir bu fiyatlar 2020 ve diğer yıllar için değişkenlik gösterebilir. Bu yazımızda passolig süre uzatma ödemesi konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın