MHRS – Telefondan Hastane Randevusu Alma – Her Şeyden Biraz

MHRS – Telefondan Hastane Randevusu Alma

Sağlık Bakanlığı, hastalara daha sağlıklı ve akıcı bir hizmet verebilmek açısından pek çok noktada teknolojik yeniliklere gitti. Bu yenilikler kapsamında internet üzerinden veya “Online Randevu Numarası” olarak bilinen telefon hattı üzerinden kolay bir şekilde hastaneye gitmeden randevu alabilirsiniz. Bu sayede hastaneden randevu alabilmek için sabahın erken saatlerinde randevu kuyruğunda beklemiyorsunuz.

 

Hastane Randevusu Telefon Numarası Nedir ?

Evden hastane randevusu alabilmek için iki yolunuz bulunuyor. Bu yollardan birisi MHRS olarak kısaltılan randevu sistemi ile internet üzerinden randevu, diğer yol da ALO 182 Telefondan Randevu Hattı’nı arayarak telefonunuzdan randevu almak. İkisi de gayet hızlı ve kolay. Ancak kişiler internet ile uğraşmak istemedikleri için bu yöntemlerden en çok tercih edileni telefon hattı üzerinden hastane randevusu almak oluyor. ALO 182 hattını kullanarak randevu almak oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey, müşteri hizmetleri ile kişisel bilgilerinizi ve randevu bilgilerinizi paylaşmak.

 

ALO 182 Telefondan Randevu Hattı ile Hastane’den Randevu Alma

Öncelikle bu hat üzerinden sadece devlete ait devlet hastaneleri üzerinden randevu alabilirsiniz. Özel hastanelerin randevu prosedürleri farklı yöntemler ile işliyor. 182 ALO Randevu hattını  aradıktan sonra Ad-Soyad, Tc Kimlik numarası, Doğum tarihi ve kimliğinizle ilgili özel sorular soruluyor. Bu soruları doğru şekilde yanıtladıktan sonra hangi hastaneden ve hangi tarih için randevu almak istediğiniz soruluyor. Uygun olduğunuz gün ve saatte randevu alarak muyaneninizi hızlı bir şekilde olabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

hastane randevu alma numarası , hastaneden randevu alma , randevu alma numarası kaç , randevu alma numarası kaçtır , MHRS Numarası , alo 182, 182 nerenin numarası, online hastane randevu numarası , nedir, kaç, hastane randevu

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir