Digitürk Üyeliği Nasıl İptal Edilir? – Her Şeyden Biraz

Digitürk Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Digitürk aboneliğinin iptali için bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. Bu dilekçeyi Faks çekerek rahatlıkla gönderebilirsiniz. Bu dilekçeyi göndermenizin ardından Digitürk aboneliğiniz 3 iş günü içerisinde sonlandırılacaktır. Digitürk aboneliği iptali için gereken bilgiler yazımızın devamında verilmiştir.

Eğer cep telefonuyla Digitürk aboneliği iptali için Digitürk’ü arayabilirsiniz. Ancak bu numaradan aradığınızda sizden yine dilekçe göndermeniz istenecektir. Aşağıdaki telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Digitürk İptal Telefonu

0212 473 7373

Eğer Digitürk Abone No nasıl öğrenilir diyorsanız size verdiğimiz link üzerinden abone no’nuzu rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

Digitürk Abone No Sorgulama

 

http:/www.digibayisi.com/digiturk-abone-no-ogrenme/” adresi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

 

Digitürk Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Digitürk aboneliği iptali için size aşağıda vereceğimiz Digitürk Aboneliği İptal Dilekçesi Örneği şablonunu doldurup 212 473 9999 numaralı telefona faks göndermeniz gerekiyor.

Ancak tabii sırf dilekçe değil, bu dilekçeyle birlikte bazı bilgileri de göndermeniz gerekli. Bu bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Digitürk İptali için Gereken Belgeler

  • Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi
  • Size ulaşılabilecek bir cep telefonu numarası
  • Neden iptal etmek istediğinize dair bir açıklama
  • Digitürk Abone numaranız
  • İmzanız

Bu iptal talebi Digitürk’e ulaştıktan sonra size 3 gün içerisinde dönüş yapılacaktır. Dönüş yapma şekilleri sizin vermiş olduğunuz telefona olur. Bu aramada abonelik iptali için size bilgi aktarılır. Eğer aramazlarsa 0212 473 7373 numaralı telefonu arayıp bilgi almanız mümkündür. Eğer Digitürk ekipmanlarını kiraladıysanız, bu ekipmanları en yakın Digitürk Teknik servisine teslim etmeniz gerekiyor.

Digitürk İptal Dilekçesi Örneği

Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ……./……./20…… tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

 

Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin iptal edilmesini, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

 

……./……../20……

 

imza

 

Ad Soyad         : ………………………..

 

Ek-1                 : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir