Kanal 42 WhatsApp ihbar hattı numarası nedir – Her Şeyden Biraz

Kanal 42 WhatsApp ihbar hattı numarası nedir

Konya’da 1998 yılında Mustafa Yavuz tarafından kurulmuş olan Kanal 42 kanalı ihbar hattı numarası konusunda sizlerden gelen Kanal 42 WhatsApp ihbar numarası sorularına bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Türkiye ilk Tematik Kanal olma özelliği taşıyan Kanal 42 kanalı yerel haber ve belgesel olarak yayın yaparak bu özelliği sahiptir.

Kısaca tematik kanal nedir diye soracak olursanız Belgesel, Müzik, Çocuk veya haber gibi tek konu üzerinden yayın yapan kanallara verilen isimdir.

 

Sizlerden gelen sorular da Konya Kanal 42 WhatsApp ihbar hattı numarası nedir konusunda kanal da yayın yapan haberlere video, haber, Şikayet, istekler göndermek için arayan kullanıcılar için hemen cevabımızı vereceğiz.

KANAL 42 İHBAR NUMARASI

Kanal 42 iletişim Numarası  444 8 043 dir. Bu numara ile Kanal 42 arayabilirsiniz. Bunun dışında ihbar numarası 0 552 232 73 23 olarak WhatsApp üzerinden şikayet, haber kaynaklı video ve diğer isteklerini gönderebileceğiniz numaradır.

Bu numara ilerleyen zamanlarda değişkenlik gösterebilir. Bu konumuzda Kanal 42 WhatsApp hattı konusunda bilgilendirme yaptık bu konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir