Atv Whatsapp İhbar Numarası Nedir? – Her Şeyden Biraz

Atv Whatsapp İhbar Numarası Nedir?

Atv, yayıncılık hayatı boyunca güncellik ve gelişmeleri en yakın takip eden basın yayın kuruluşlarından birisi olmuştur. Whatsapp şikayet hattı sistemi gelişir gelişmez de ilk kullanan kanallardan birisi Atv oldu. Whatsapp şikayet hattı üzerinden çektiğiniz haberleri paylaşarak Atv’de yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Atv ihbar hattı, Atv haber editörleri tarafından anlık olarak kontrol edilmektedir. Whatsapp ihbar numarası üzerinden gönderdiğiniz haberler, titizlikle kontrol edilir ve durumuna göre haber listesine alınır. Kısacası whatsapp ihbar hatları sayesinde siz de kolaylıkla haber paylaşımı yapabileceksiniz.

Atv ihbar hattı’nda pek çok editör, ve moderatör yer almaktadır. Yani gönderdiğiniz haberler tek bir kişi tarafından kontrol edilmiyor. Bu iş için özel bir ekip hazırlayan Atv, whatsapp ihbar numarasına gönderilen haberleri doğruluk ve güvenilirlik açısından, bunun yanı sıra haberin hukuki boyutu açısından da değerlendiriyor. Eğer whatsapp ihbar hattına gönderdiğiniz haber, minimum haber standartlarını karşılıyorsa haberiniz yayın listesine alınır.

Atv ihbar hattına haber gönderebilmek için Atv whatsapp ihbar numarasının rehberinizde kayıtlı olması gerekir. Atv Whatsapp İhbar Numarası nedir diye araştırmanıza gerek yok. 0505 165 8888 numaralı hatta whatsapp üzerinden göndermiş olduğunuz videolar ve haberler, otomatik olarak Atv Whatsapp Hattı’na düşecek. Haberleriniz ile ilgili geri dönüş zaman zaman yoğunluktan dolayı yapılmayabilir. Çünkü bu ihbar hattına günde binlerce haber geliyor. Yayın akışını bozmamak adına bu haberlerden en ilginçleri ve en ilgi çekicileri seçiliyor. Eğer haberiniz yayında çıkmadıysa büyük ihtimal haberiniz yeterli düzeyde değildir.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir