ALO 182 Telefon numarası kimin – Her Şeyden Biraz

alo 182

ALO 182 Telefon numarası kimin

Merhabalar, bu konumuzda Alo 182 numara kime ait, kimin, ne için kullanılır gibi sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Merkezi Hekim Randevu Sistemi diğer adıyla { MHRS } üzerinden Bulunduğunuz şehirde hastane veya semt poliklinik de istediğiniz doktordan randevu alabilirsiniz.

Hastane randevusu almak için “https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ MHRS portal üzerinden randevu işlemlerini alabiliyorsunuz. Fakat internette arası iyi olmayan veya internet üzerinden randevu alamayan hastalar, hasta yakınları için birde ALO182 telefon numarasını aramak suretiyle randevu sisteminden hastane randevusu alabilirsiniz.

Kullandığınız telefon üzerinden sabit hat veya cep telefonu üzerinden 182 numarayı kodlamak suretiyle hastane randevusu alabilir oluşturabilirsiniz. Kısaca 182 numara kime ait soruna cevap verecek olursan bu numara e-devlet üzerinden alabileceğiniz hastane randevularını telefon üzerinden alabilmek için kullanılan telefon hattıdır.

ALO 182 telefon numarası ücretli mi? Bununla ilgili kafaları karıştıran sorular olabilir! Bu numara acil aramalar kapsamında olmadığından ücretlidir. Bu numarayı aramak suretiyle bekleme suresine göre dakika da ücretlendirmektedir.

182 randevu sistemi için kullanılan bir telefon hattı olarak tüm Türkiye’de istediğiniz telefon operatörü üzerinden kullanılmaktadır.  182 nerenin numarası sorularına bu şekilde cevap verebiliriz.

Bu telefon numarası üzerinden de bazen sizi arayabilirler. Bu numara 182 neyin numarası diye düşünebilirsiniz. Ayrıca 182 randevu iptali içinde kullanılır. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı tarafımıza gönderebilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

1 Comment

  • Alo182 telefon nosu kimin bilgilendirme için teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir