Spotify Nedir? – Her Şeyden Biraz

Spotify Nedir?

Özellikle IOS işletim sistemli cihaz kullananlar bilir. IOS cihazlara müzik indirmek ve dinlemek için 40 takladan daha fazlasını atmanız gerekiyor. Bu zorluk da beraberinde Spotify gibi kaliteli içerik sunan bir online müzik platformunu beraberinde getirdi. Özellikle Türkiye’de yeni çıkan parçaları müzik platformlarının çoğunda bulmak kolay olmuyor. Özellikle bu platformlar yabancı firmalar tarafından yönetildiği için Türkçe içeriğin güncellenmesi epey uzun süreler alabiliyor. Ancak “SPOTİFYAvusturalya merkezli bir kuruluş olmasına rağmen hizmet sunduğu ülkelerde açtığı subeler sayesinde kolay bir şekilde içeriklerin güncellenmesini sağlayabiliyor. İşte bu yüzden de en çok tercih edilen müzik platformu Spotify.

Spotify Nedir ?

Spotify, sadece müzikseverler için bir dinleme platformu değil. Aynı zamanda amatör ses sanatçılarıyla da iletişim halinde olan Spotify, bu sanatçıların parçalarını sistem üzerinden yayınlayarak daha geniş kitlelere ulaşabilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra profesyonel sanatçılarla da iletişim halinde olan kuruluş, yeni çıkan ve kısa sürede geniş kitlelere ulaşabilecek parçalardan da hızlı bir şekilde haberdar olup sisteme girişini yapıyor.

Spotify Ücretli Mi ?

Spotify’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak ücretsiz kullanımlarda pek çok ekstra özellik devre dışı kalıyor. Örneğin dinlediğiniz bir parçayı offline olarak dinleyemiyor, bu parçalardan albüm oluşturamıyorsunuz. Paketinize ek olarak premium paket satın alırsanız dinlediğiniz şarkıları kategorilerine göre albümlere ekleyebilir, bu sayede daha düzenli bir müzik keyfi yaşarken internet bağlantınız olmadan bile albümlerinize erişebilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir