Sponsorlu Bağlantılar

Şifrelerinizi Girerken Bir kez Daha Düşünün..!

726 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome tarayıcı kullanıyor iseniz şifrelerini girerken bir kez daha düşünün..! Çoğu zaman bilgisayar başına oturduğumuz’da sayfa üyeliklerinde kullanıcı adı ve şifre gireriz. Bu şifreleri girildiğinde Beni Hatırla tik işaretini kullanarak bir dahaki sefere hatırlaması ve tekrar aynı şeyleri girmemek için yaparız bunları . Böyle olunca Google Chrome bu girdiğiniz şifreleri passwords.google.com  sayfası altında tutmaktadır.

google chrome kayıtlı şifre

Twetter , İnstagram , Facebook ve diğer şifrelerinde olduğu daha önceki girilen tüm şifrelerinizi buradan görmek mümkündür. Akıllara hemen bu şifreler başkaları ile paylaşılıyor mu ? soru geliyor.

Bir başka bilgisayar’dan girdiğinizde siz siz olun Şifremi Hatırla seçeneğini kullanmayın bunun diğer tarayıcı olan Firefox tarafından yapıldığı’da söylenmektedir.

Google Chrome Kayıtlı Şifreleri Nereden Görebilirim ?   Adresi üzerinden şifrelerinizin saklandığı yeri görebilir ve bunları kaldırabilirsiniz. Tarayıcınızı kullanan bir başkasının eline geçmesini engellemiş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın