Sponsorlu Bağlantılar

Passolig Kart Kimler İçin Geçerlidir?

210 views
Sponsorlu Bağlantılar

Passolig Kart e- bilet sistemi ile stadyumlara giriş yapmayı sağlayan bir tür banka kartıdır. Taraftarlar sıra beklemeden hızlıca ve güvenli bir şekilde maç bileti alabilmektedir. Bu kart ile ayrıca istediğiniz yerlerde alış veriş yapabilirsiniz. Kartın çeşidine göre de kredi, banka ya da ön ödemeli kart olarak kullanılabilme imkânı sağlamaktadır. Ayrıca yaptığınız harcamalar ile kulübünüze katkı da sağlamış olursunuz.

Passolig Kart’a sahip olmak için internet sitesinden,  stadyum girişlerinden ya da N Kolay noktalarından başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kartın üzerinde sadece bir takımın logosu bulunabilir. Her yıl kullanım süresi altında tek sefere mahsus bir ücret de alınır.

Bu kart sadece Türk vatandaşları için değil aynı zamanda yabancı uyruklu taraftarlar için de zorunlu hale getirilmiştir. 18 yaşından küçük olup da bu karta sahip olmak isteyen kişiler de bu karta sahip olabilmektedir. 18 yaş altında olan kişiler internet sitesi üzerinden TC kimlik numarasını girerek alabilirler.

Passolig Kartlar güvenlik nedeni ile sadece kurye ile teslim edilmektedir. Sadece yabancı uyruklu olan taraftarlar kartlarını stadyum gişelerinden alabilmektedir. Başvuru yaptıktan sonra kart yaklaşık olarak 15 gün içerisinde evinize teslim edilmektedir.

6 yaş ve altı çocuklar stadyumlara Passolig Kart olmaksızın aileleriyle birlikte giriş yapabilmektedirler.

Ayrıca engelli vatandaşlarımız maçtan en az 3 gün önce kulübe giderek engelli kontenjanı var ise kartlarına ücretsiz biletlerini tanımlattırabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın