Passolig Bilet Koltuk Numarası Nasıl Öğrenilir? – Her Şeyden Biraz

Passolig Bilet Koltuk Numarası Nasıl Öğrenilir?

E-Bilet ile satın aldığınız sezonluk bilet ( kombine ) veya maç biletleri için koltuk numarası öğrenmek oldukça kolaydır. oturacağınız yeri bilet alırken size ekranda belirtiği gibi sms olarak da gönderilmekte fakat siz bunları sildiniz veya kayıp ettiğinizde cep telefonundan kısa mesaj olarak öğrenebiliyorsunuz.

passolig koltuk bilgisi sorgulama

stadyumda yerim neresi nerede oturacağım gibi düşündüğünüzde telefonun mesaj yazma kısmına girerek KOLTUK TCKN yaz ve 6033 gönderin. Böylece adınıza aldığınız bilet koltuk bilgileri telefonunuza gelsin. Unutmayın Telefon ile koltuk sorgulaması için Sistemde kayıtlı bilgilerin yani vatandaşlık numarası bilgisi ile telefon numarasının eşleşmiş olması gerekiyor.

Ayrıca “www.passo.com.tr” adresi üzerinden bilgilerinizi girerek almış olduğunuz bileti ve koltuk yer bilgilerinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Arama Etiketi ;

passolig koltuk bilgisi sorgulama , bilet koltuk numarası nasıl öğrenilir , koltuk yer bilgisi sorgulama , maçta nereye oturacağım hemen öğrenme , hangi yerde oturacağım , koltuk bilgilerini öğrenme , koltuk yerini nasıl bilirim , passolig koltuk bilgisi sorgulama

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir