Konyaspor Stadyum Yerleşim Oturma Planı – Her Şeyden Biraz

Konyaspor Stadyum Yerleşim Oturma Planı

Eski adıyla Torku Arena yeni adıyla Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu olan Konyaspor Stadyumunda , Passolig kartınız ile aldığınız bilet veya Bilet almadan nereden hangi koltuğu alsam veya daha önceden alınan biletlerin hangi yerde oturacağınız gibi sorular karşısında konya stadyum oturma planı hakkında bilgi aktarmaya çalışacağım.

Konya Stadyumu Yerleşim Planı ;

 

konya-stadyum-yerlesim-plani

Doğu Üst , Batı Üst , Kuzey Üst ve Güney Üst olmak üzere ve bununla birlikte Doğu Alt , Batı Alt , Kuzey Alt , Güney Alt bilet satışları gerçekleşmektedir.

konya-stadyum-oturma-plani

 

Basın ve Vip A , Vip B , Vip C  , Protokol Batı Üst bölümlerinde yer almaktadır. Bilet satışları ücretlendirmesi kategori olarak ayrılmıştır . 1 , 2 , 3 ,4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 Kategori olarak belirtilmiştir. Misafir takım taraftarları ( deplasman takımı koltukları ) Batı üst ile Kuzey üst arasında kalmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

konyaspor stadyum yerleşim planı , konya büyükşehir stadyum oturma planı , konya torku arena yerleşim planı , oturma planı , nereye oturacağım , hangi yerde oturacağım , bilet kategori seçimi , e-bilet yerleşim yeri , stadyum yerleşim yeri , atiker konyaspor stadyumu ,stad yerleşim planı , avrupa maçları , lig maçları

ademocut

BENZER YAZILAR

1 Comment

  • konya stadyum oturma planı için tşkler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir