Denizbank müşteri hizmetleri numarası nedir – Her Şeyden Biraz

Denizbank müşteri hizmetleri numarası nedir

Merhabalar, bu konumuzda Türkiye faaliyet gösteren özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Genel merkezi İstanbul da olan şuan için CEO’su ve Kurucusu olan Hakan ATEŞ olarak devam etmektedir.

Telefon Bankacılığı, Atm ve Şube, Kredi kartı olarak birçok mevduat sahibine destek hizmet veren Denizbank da ihtiyaç halinde müşteri hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

İhtiyaç halinde Denizbank müşteri temsilcisi numarası aramak için hangi numaralar kullanılmalıdır, hangi numara aranmalıdır? Bununla ilgili olarak aradığını telefon numarasını yazımızın içinde bulabilirsiniz.

DENİZBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Denizbank müşteri hizmetlerini aradığınızda direk bağlanma konumuzda olduğu gibi arayacağınız telefon numaraları Türkiye’nin her yerinden “0850 222 0 800” numarasını direk arayarak bağlantı sağlayabilirsiniz.

Denizbank’ın müşterilere sunmuş olduğu sesli yanıt sistemi ile aradığınız hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yurtdışı müşteri için Denizbank müşteri destek numarası olarak “+90 850 222 0 800” telefon numarasını aramanız gerekecektir.

Bunun yanında Denizbank Çağrı Merkezi telefon numarası “444 0 800” olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıda adımları yerine getirerek erişim sağlayabilirsiniz.

DENİZBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANTI

Yukarıda vermiş olduğumuz Denizbank müşteri çağrı merkezi numaralarından herhangi birini aradığınızda;

  • Sekreter çıktığında
  • TC numarasını tuşlayın
  • Banka kartının son 4 hanesini tuşlayın ve aşağıda tuşları basınız.
  • 5
  • 5
  • 0 numaraları tuşlayın.

Böylece kısa zamanda müşteri hizmetlerine kolayla bağlanacaksınız. Yukarıda verdiğimiz hızlı erişim tuşları 2019 veya 2020 diğer yıllar için değişkenlik sağlayabilir.

Denizbank internet sitesihttps://www.denizbank.com/” adresi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi Kayıtlı e-posta, mail adresi { KEP } olarak “denizbank.haberlesme@hs04.kep.tr” adresi üzerine mail atabilirsiniz.

Bu konumuzda Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir, hangi numara, telefon numaralarını arayan kullanıcılar için bilgilendirme için verilmiştir.

Tavsiye Yazı: Rtük şikayet hattı numarası

KULLANICILAR BUNLARIDA ARADI;

denizbank müşteri hizmetleri mail

denizbank müşteri numarası öğrenme

denizbank müşteri temsilcisi baglanma

denizbank müşteri hizmetleri kaça kadar açık

denizbank internet

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir