Bilgisayarda instagram canlı yayın nasıl izlenir? – Her Şeyden Biraz

Bilgisayarda instagram canlı yayın nasıl izlenir?

Merhabalar, bu konumuzda bilgisayarda instagram canlı yayın izleme konusunda siz takipçilerimize oldukça yararlı bir bilgi vermeye çalışacağız.

İnstagram hikaye ve canlı yayınları ve uzun videoları ( IGTV ) mobil cihazlarda izlenmek üzere tasarlanmıştır. İnstagrama masaüstü, dizüstü bilgisayarlarda girebiliyorsunuz fakat video ve fotoğraf paylaşamıyorsunuz bunun dışında hesaplara müdahale edebiliyor, hikâye izleyebiliyor, fotoğraf ve videoları beğenebiliyorsunuz. Bu aynen canlı yayın içinde geçerlidir.

Bizim bu konumuzda Pc’de instagram canlı yayın nasıl izlenir? Bu konu futbol maçlarını instagramdan takip edenler, beğendikleri sanatçıların canlı yayın performanslarını izlemek için size yararlı bir eklentimizden bahsedeceğiz.

 İNSTAGRAM CANLI YAYINLARI BİLGİSAYARDA İZLEME

Google Chrome tarayıcı kullanıyorsanız “https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/bojgejgifofondahckoaahkilneffhmf/related” adresi üzerinden tarayıcıya ekleyeceğiniz bir eklenti sayesinde canlı yayın performanslarını takip ettiğiniz kullanıcıların yaptığı canlı yayınları izlemesini yapabilirsiniz. Bilgisayardan instagram canlı yayın izle konusunda oldukça işe yarayacak bir eklenti işinize yarayacaktır.

Kaynak; instagram canlı yayın izleme konusunu inceleyebilirsiniz.

 

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir