Atlas Jet ( AtlasGlobal) Müşteri Destek Numarası – Her Şeyden Biraz

Atlas Jet ( AtlasGlobal) Müşteri Destek Numarası

Yeni adı Adlasglobal olan Atlas jet Türkiye’nin önde gelen hava yolları şirketlerinden biridir. İstanbul merkezli şirket, dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanına uçuşlar yapmaktadır. Atlas jet telefon numarası üzerinden de uçuşlar hakkında bilgi alıp rezervasyon yapma imkânınız bulunmaktadır. 17 yıldır havayolları şirketleri arasında hatırı sayılır bir prestiji olan Atlas jet, her geçen gün büyümektedir.

Müşteri memnuniyete önem veren Atlas jet, bunu uçuşlar sırasında ve müşteri ilişkileriyle açık bir şekilde göstermektedir. Bilet fiyatları oldukça ucuz olan Atlas jet, online bilet alma işlemleri üzerinden de kullanıcılarına kolaylıklar sunmaktadır. Site üzerinden müşteri hizmetleri ile Atlas jet online destek numarası üzerinden görüşme yapabileceğiniz gibi telefon numaraları üzerinden de soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Atlas Jet Destek Numaraları

 Atlas jet telefon destek numarası 0850 222 00 00’ dır. Bu telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşmeniz mümkündür. Gerek uçuş bilgileriniz için gerek yaşadığınız problemleriniz ve şikâyetleriniz için 7/24 ulaşabileceğiniz, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayan Atlas jet destek numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Atlas jete telefon numarası üzerinden ulaşabileceğiniz gibi Iphone ve Android telefonlarınıza, Android tabletlerinize, Ipad cihazlarınıza indireceğiniz Atlas jet uygulaması sayesinde de birçok işleminizi burdan yapabilirsiniz. Cebinize indireceğiniz bu uygulama her zaman hizmet almanızı ve sorunlarınızı çözmenizi, uçuşlarınızı organize etmenizi sağlayacaktır. Atlas jete birçok uygulama ve destek numarası üzerinden ulaşabileceğiniz gibi 0212 663 20 00 Atlas jet destek numarası üzerinden de ulaşabilirsiniz.

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir