Ask.FM Hesabı ( Üyelik ) Hesabı Nasıl Silinir? – Her Şeyden Biraz

Ask.FM Hesabı ( Üyelik ) Hesabı Nasıl Silinir?

Ask.fm internet üzerinde bir dönemin oldukça popüler olan bir soru cevap sitesidir. Günümüzde hala popüler olsa da artık eski popülerliği kalmamıştır. Bu platform üzerinde takip ettiğiniz kişilere soru sorabilir, size sorulan sorulara cevap verebilirsiniz. Platformun en önemli özelliği, anonim olarak soru sorabilme imkanıdır. Yani soru sorduğunuz kişiden gerçek kimliğinizi saklayabilir, sorunuzu bu şekilde iletebilirsiniz.

Ask.fm tıpkı Twitter gibi kullanıcı takip etme esasına dayanıyor. Takip ettiğiniz kişilerin sorulara verdikleri cevaplar zaman tünelinize düşüyor. Böylece toplu bir şekilde takip etme imkanı bulabiliyorsunuz. Dediğimiz gibi, eski popülerliği pek kalmadığından insanlar bu gibi platformlardan hesaplarını silmek isteyebiliyorlar. Eğer Askfm üyelik hesabı nasıl silinir diyorsanız aşağıda cevabı veriyoruz.

Ask.FM Üyelik Hesabı Nasıl Silinir?

Ask.fm hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan dişli işaretine tıklayın.

Profile, Notifications, Social, Account diye 4 tane bölüm göreceksiniz. “Account” yazan bölüme tıklayın.

Burada “Deactivate Account” seçeneğine tıklayın

Daha sonra tekrar “Deactivate Account” seçeneğine tıklayın. Parolanızı girdikten sonra hesabınız kimse tarafından görülmeyecektir.

Ask.fm hesabı kalıcı olarak silinemiyor. İstediğiniz zaman tekrar giriş yapabiliyorsunuz. Ancak giriş yapmadığınız müddetçe kimse tarafından görülemiyor. Hakkınızda çıkan arama motoru sonuçları da dolayısıyla ulaşılamaz duruma geliyor.

Arama Tags & Etiket;

ask.fm üyeliği nasıl silinir, ask.fm aboneliği nasıl silinir , ask.fm hesap silme , ask.fm hesabı kaldırma , ask.fm aboneliği silme , ask.fm kurtulma

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir