Aile Hekimin Kim Nasıl Sorgulanır ? – Her Şeyden Biraz

Aile Hekimin Kim Nasıl Sorgulanır ?

Aile Hekimliği Klinik bir branş dalıdır. Çocuk & Genç ve Yaşlılar hem tedavi hem koruma görevini üstlenen sağlık hizmeti veren Hekimlere verilen isimdir. Her Mahalle’de ayrı ayrı Aile Hekimleri ( AH ) vardır ve Bireylerin bağlı olduğu bir Aile Hekimi bulunmaktadır.

Sizin Hangi Hekime bağlı olduğunuzu nasıl sorgularız konusu üzerinde bilgi vermek istiyorum. Bunun için farklı yollar mevcuttur.. Bunları aşağıdaki gibi sıralayarak Aile Hekimi Sorgulaması yapabilirsiniz.

Aile Hekimi Kim Sorgulaması ;

Bunun için Aile hekim sorgulaması yapabilmek için Turkcell GSM Operatörün hayata geçirdiği SMS Sorgulaması ile Aile Hekiminizi Öğrenebilirsiniz. Bunun için Yapmanız gereken kısa sms ile “AH TC NO” yazarak 6998 kısa mesaj gönderebilirsiniz.

aile hekimi kim sorgulama

Sağlık Bakanlığının Sitesi üzerinden “http://sbu.saglik.gov.tr/sbahbs/ Aile Hekimi Sorgulama Sistemi üzerinden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Aile Hekim Sorgulaması , Aile Hekimin Kim nasıl öğrenirim , Aile Hekimliği Doktorum Kim , Aile Hekimini nereden öğrenirim , Aile hekimim kim sorgulama , aile doktorum kim sorgulama yapma , aile hekimini öğrenme

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir