Türk Telekom bizle izle iptal etme – Her Şeyden Biraz

Türk Telekom bizle izle iptal etme

Türk Telekom tarafından abone edilen ve faturalara yansıyan Bizle izle abonelik için faturaya yansıyan ücret 20 TL civarındadır. Bu servis ücretini iptal ettirmediğiniz sürece aylık olarak yenileceği bir çok şikayet sitelerinde konu olarak belirtilmiştir.

Bizde Türk Telekom bizle üyelik iptali nasıl yapılır? bununla ilgili siz değerli takipçilere bilgi vermeye çalışacağız.  Türk Telekom bizle izle abonelik iptali için yapacağınız şey Avea ( Türk Telekom ) hattı telefonlarda kısa sms olarak IPTAL BIZLEIZLE yazıp 3033‘e göndermek olacaktır.

Bizle izle servisi hala iptal edilmediyse, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunun için aranacak telefon numarası 444 1 444 aramanız gerekecektir.

Bunun dışında ayrıca telefon hattınızı mobil ödemeye kapatma en iyi önlemler arasında yer alacaktır. Bu önlemleri almanız gerekecektir. Ödemesi alınan servis ücreti geri iade edilmediği diğer şikayet sitelerinde yer almaktadır.

Bizle İzle Servisi limit olmadan en popüler, eğlenceli videoları telefona indirip izleyebileceğiniz bir servistir. Bu üyeliği iptal etmek için yukarıda adımları izleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

türk telekom bizle izle üyelik iptal etme, türk telekom bizle izle abonelik nasıl iptal edilir, türk telekom bizle izle servis iptal, türk telekom bizle izle abonelik yenileme iptal, türk telekom bizle izle üyelik kapatma, üyelik silme, abonelik kapatma, nasıl

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir