Trafik Cezası Nasıl Sorgulanır ? – Her Şeyden Biraz

Trafik Cezası Nasıl Sorgulanır ?

Trafikte aracınız var , o zaman her an trafik cezası ödemek zorunda kalabilirsiniz , trafikte telefon ile görüşmek , yanlış park , hız sınırlarını aşıp radara girebilir , emniyet kemerinden bir çok hususta trafik cezası yiyerek arkanızdan yollaya bilirler. Bu trafik cezaları size tebligat ile gönderileceği için erken ödemeler’de %25 oranında indirim’den yararlanabilirsiniz.

tabiki bu elinize geçen trafik ceza makbuzları ile ödeme yapabiliyorsunuz peki elinize bu trafik ceza makbuzu elinize geçmedi ve aracınızı vizeye götürdüğünüzde karşınıza trafik cezası çıktı tabiki bunu ödemeniz durumunda vizeniz yapılır eğer o an için paranız yok ise sonraki bir tarihe gün almanız gerekecektir.

böyle sürpriz maruz kalmamak için önceden trafik cezası sorgula bilirsiniz. Bunun için emniyet sitesi olan ‘http://www.egm.gov.tr/‘ adresine giriş yapıyorsunuz.

trafik cezası sorgulama

Trafik Cezası ve Otopark Sorgulama butonu kullanarak sizi farklı bir sayfaya yönlendirecektir.

trafik ve otopark ceza sorgulama

 

Bu açılacak sayfa’da isminizi , Tc kimlik No , soyisim ve Doğum yılını doğru bir şekilde girerek isminize düzenlenmiş bir trafik cezası olup olmadığını sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte otopark cezası olup olmadığıda buradan çıkmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

Trafik cezası nereden öğrenilir , Trafik ceza sorgulama , Trafik cezası nasıl sorgulanır , trafik ceza öğrenme , otopark ceza öğrenme , online trafik ceza sorgulama

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir