MadBid.com Üyeliği Nasıl İptal Edilir ? – Her Şeyden Biraz

MadBid.com Üyeliği Nasıl İptal Edilir ?

Yurtdışı kaynaklı olan ve “tr.madbid.com” açık artırma ile ürün satan bu siteye üyelik ücretsiz kayıt olarak hemen üye olabiliyorsunuz. “MadBid.com” üyeliğini iptal ettirmek hiçte kolay görünmüyor . Bir çok şikayet sitesinde ilgilenmediklerini , geri dönüşün olmadığı konusunda şikayetlerin geldiği yazmaktadır.

MadBid.com Aboneliği nasıl iptal edilir ? bu site üzerinden gelen e-posta bildirimleri , sms bildirimlerini almak istemiyorsanız üyeliği iptal etmek için 0850 455 12 57 telefon numarası arayabilirsiniz. Bununla birlikte Destek Ana Sayfasının sağ üst köşesinde “https://tr.support.madbid.com/support/login” adresi girerek yapabilirsiniz yeni İstek oluşturabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

madbid.com abone iptal , madbid.com nasıl kapatılır , madbid.com üyeliğimi kapatmak istiyorum , madbid.com üyelik iptali , madbid.com abonelikten çıkma

ademocut

BENZER YAZILAR

7 Comments

 • üyeliğimi iptal edemiyorum yardımcı olurmusunuz

 • üye yaparken yapıyorlar ama bilgilerim bölümüne girilmiyor üyelik iptal edilmiyormu

 • Böyle sahtekarlara nasıl müsade ediyor devlet anlamıyorum koskoca gazetelerde reklamları var herkes şikayetçi ama adamlar halen devam ediyor insanları dolandırmaya.MadBid midir nedir o karın ağrısından bahsediyorum bu arada.

 • ilk önce şifremi unuttum yapıp telefondan kodu alıp yeni şifre al sonra bu işlemleri hızlıca yap ve bilgilerime bas en altta seçeneklere bas ve sonra üyelik iptali için buraya tıkla yazn yere tıkla ve karşına çıkan soruları sallayarak cevapla örneğin neden (üyeliği iptal ettiniz:
  aaasss) gibi yapın bu arada şifreyi yenilemenin amacı ilk açıldığında kontör fazla çıkmadğı için

 • Lütfen bana yardımcı olur musunuz madbid hesabımı silemiyorum

 • LÜTFEN YARDIM EDİN hesabımı nasıl silerim biri net anlatabilir mi ???

 • Tarayıcınızda geçmişi silin ( silerken bütün tikleri işaretleyin ) tekrar üyeliğe girip hesap/ayarları düzenle den sonra iptal etmek istiyorumu seçin sebep falan soruyor doldurun bişeyler asdasdas gibi sonra delete tuşuna basıp silin
  Not:Hızlı olmanız gerekiyor ,sitede bekledikten sonra bi tuşa basınca ödeme ekranına atıyor
  Hatta ben 5-6 kere geçmişi silip denedim sonunda oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir