Adınıza açılmış bir telefon hattı nasıl iptal edilir? – Her Şeyden Biraz

Adınıza açılmış bir telefon hattı nasıl iptal edilir?

Turkcell , Avea ( Türk Telekom ) , Vodafone Gsm operatörlerinden adınıza açılmış telefon hattını tespit edebilmek için ilk önce e-devlet üzerinde kontrol etmeniz gerekecektir. Buna bir nevi kırık hat diyebiliriz. ilk önce üzerinizde kaç tane hat var bunu öğrenmek için buradan öğrenme şansınız vardır.

Üzerinizde Kaç Hat Var?

Sizin hattınızı başka biri kullanıyor ve sizde bunu tespit ettiniz ne yapmanız gerekiyor ? Bunun için hangi telefon operatörünü kullanıyorsanız hemen müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Üzerime kayıtlı telefon hattını bir başkasının kullandığını ve bunun iptal edilmesini isteyebilirsiniz.

sim kart

Ayrıca Çarşı , Avm bulunan satış noktalarına giderek sim kartının kayıp olduğunu ve yeni bir sim kart çıkartmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Resmi Yasal sahibi siz olduğunuzu kimliğiniz ile ispat ettikten sonra size yeni sim kart verecekler. Diğer kart ise otomatik çalışmayacak iptal olacaktır. Bu kişi kart üzerinde hiç bir hak talep edemeyeceği için kartı yeniden alamayacaktır. Fakat konuştuğu fatura tutarını sizin ödemeniz gerekebilir buda ayrı bir ayrıntıdır.

Arama Tags & Etiket;

adıma açılmış telefon numarası , adımını kullanarak telefon hattı açılmış , telefon hattı iptal etme , telefon hattı nasıl iptal edilir

ademocut

BENZER YAZILAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir